MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Zamčeno
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Dle domluvy s Pompem se uskuteční Mezinárodní setkání Star-Riders ve dnech 1.7. - 3.7.2016. Místo bude upřesněno později.
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V .......

Příspěvek od pompe »

Ahoj, tak Medzinárodné stretnutie sa bude konať v Púšti .
Termín je 1.7 - 3.7. 2016
Pravdepodobne tam bude v sobotu večer možnosť dať si saunu / parná , fínská , infra sauna / a masáže . Treba však tieto veci popredu objednať, pretože počas prázdnin to majú pre verejnosť zatvorené. O to lepšie ,že to budeme mať sami pre seba.
Aj keď to bude na Púšti , tekutín a požívatín tam bude hojno , každému podľa chuti. Ubytovanie bude v dvojposteľových izbách , za 6 € / os/ noc.
Je to ešte ďaleko , ale môžete sa už hlásiť na ubytovanie a hlavne na saunu a masáže . Podrobnejšie info na http://www.pust.sk/ .
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Lokalita je přímo výborná, ale na víkend málo. Chtělo by tam být na více dní a pročmuchat důkladně okolí. Koukám, že tam je kde cestovat. PÚŠŤ vypadá taky dobře, a tak pokud panbůh zdraví dá, tak bych prosil o pokojík 2 lůžkový v domečku.
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

Alois , 2-lôžkovú izbu v domčeku máte rezervovanú .
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od miri1 »

Ahoj Pompe - jak už jsem psal na akci Kopanice - rovněž zde chci přihlásit tradiční "6-ku" z MBUH. Jako tiskový mluvčí bych tedy chtěl zajistit ubytování pro - Milan a Ilona, René a Iva, Radek a Hanka - :D
Takže už jsme všichni nažhavení, protože jak už psal Alois jestli to vyjde s protažením na celý další týden ...... no to bude ta letošní sezóna fakt našlapaná .... :geek:

ahoj Milan
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

No konečně, že jste si zvolili tiskového mluvčího, který má tu vaši šestku na starost. Už jsem se bál, že s námi nekomunikujete.

Na protažení Mezinárodního setkání se těším a asi to už uzavřu. Na přihlášení bylo času dost a nás je už akorát.

Milane, jak to tak vypadá, díky těm akcím, asi fakt nebudeš mít čas chodit do práce.....
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

Dajte vedieť , hlavne prihlásení ,kto chce saunu / fínská , infra, parná / a kto chce masáž . Tieto veci si musíme dohodnúť popredu a na počet záujemcov . Na mieste to už nebude možné . Tiež je tu voľba či si dať tento relax v sobotu , alebo už v piatok . Napíšte názory .
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Marta »

Ahoj Pompe...už se moc těšíme. Prohodila jsem relax s Aloisem a on nemá zájem ani o masáž či saunu. Já bych si objednala masáž krční páteře-chrptice. Pokud si mám vybrat, tak raději v pátek. Moc vás s Jankou zdravím . Marta
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od miri1 »

Ahoj Pompe, zatím nevidím, že by jsi plánoval na setkání v Púšti nějaké překvapení - tak jsme zjistili nyní v Rakousku, kde jsme na lyžovačce - že je 1.7. v Maďarsku koncert Iron Maiden - tak by nebylo špatné, kdyby se Ti podařilo je na 2.7. pozvat na naše setkání do Púšti. :lol: My pro Tebe máme malé překvápko -jestli poznáš kdo je kdo - viz foto
foto1.JPG
foto1.JPG (44.98 KiB) Zobrazeno 25831 x
a pro bližší nápovědu ještě jedno foto
foto2.JPG
foto2.JPG (40.43 KiB) Zobrazeno 25831 x
na tuto akci se už všichni moc těšíme a zdravíme všechny, kdo se taky tak těší jako my.

zdraví Milan
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Milane, kromě psa Šaryka jsem tam nikoho nepoznal. Ale vypadá to jako čtyři z tanku a pes při lednovém dobývání Dukly.
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od miri1 »

Ahojte všichni - chtěl bych jen upřesnit k fotu z Rakouska, kde jsme jen jakoby od pasu dolů - takto nás vyfotil nějaký německy hovořící lyžař (ať už to byl domácí Rakušák nebo sousední Němec) - tak z toho vznikl tento minirébus, který zase tak těžký nebyl - vlastně jóóó byl, protože jste nevěděli, kdo kromě frkotu na motorkách taky frčí na lyžích. V tom Rakousku jsme těch podivných scenérií zažili více - viz opravdu poslední foto se zimní krajinou - ale zase tam je alespoň ta motorka. Jinak při zpáteční cestě jsme si už říkali, že než se nadějeme je tu jaro a už vytahujeme naše motorky a zahajujeme motorkářskou sezónu - na tu se už já osobně a ostatní jako jeden móóóc těšíme - a těch akcí co je naplánováno - no to bude paráda.
Takže motu zdar - Milan
Přílohy
motoznacka.JPG
motoznacka.JPG (79.15 KiB) Zobrazeno 25763 x
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Rembo »

Zdravim vas
na Slovensko. Pompe je mozno objednat ješte 7 osob od patku a 4 osoby na sobotu?
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

Ahoj Rembo ,
mám zapísané , ešte si to potvrdím u ubytovateľa . Zisti ,či majú záujem o wellness a o koľkej v sobotu plánujú doraziť tí štyria . Na výjazd vyrážame totižto o 9.00 hod. a súčasťou výjazdu je program . Tam potrebujem nahlásiť presný počet osôb . A samozrejme obed na výjazde . Tak upresni prosím tieto podrobnosti .
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Rembo »

takže pocet potvrzuji a welnes nechAhojkypocetwelnesdo, bude horko. A ti čtyři to stihnou na těch 9. Děkuji Rembo
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Teda chlapi, nechci Vám do té konverzace zasahovat, ale zkoušel jsem tu Rembovu odpověď dát do maďarsko-slovenského slovníku a vyšlo mi totéž. Tož kura v jaké je to Rembo řeči? A Ty Pompe tomu rozumíš? Mohl bys mi to přeložit v meilu, ať tu nevypadám jak blb?

Moment, nemusíš, arabsko-český slovník to přeložil. Tak teda Salám Al-Alláh-Al-kejklum-well-motoršejklum-dum-dum.
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

no veru fakt nerozumiem reči tvojho kmeňa , Rembo :D . Pokús sa preložiť to prosím .
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj Pompe, prý nejsme přihlášení... Tak to kontroluji a fakt nejsme. Rosťa zvládl technickou, nejde mu počítač, tedy napravuji a hlásíme dvě osoby, na dvě noci. Omlouváme se za nepřihlášení se... R + R :) :) :)
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Pompe, prosím Tě, jak je nejlépe jet z Ostravy do Púště? Na Rájec nebo po dálnici na Bánovce n. B?
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

Cez Žilinu a Rajec je to hlavný ťah . Je to rýchlé , ale v piatok tam bude asi veľká premávka .To isté cez Trenčín a Bánovce. Ja by som si vybral
toto : https://goo.gl/maps/FfPkoQnyeem . Od Bytče po Ilavu získaš čas po diaľnici . Od Ilavy po Nitr. Rudno je nový asfalt a cesta vedie kopcami a lesmi až po Prievidzu . Veľmi pekný úsek .
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

Ahoj , všetkým do pozornosti : v sobotu na obed máme na výber
1.-Bravčový černohorský rezeň, americké zemiaky
2.-Vyprážaný syr , hranolky , tatarka
3.-Prírodný kurací rezeň, ryža
4.-Kurací šalát ( miešaná zelenina , grilované kúsky kura, pizza chlieb , cesnakový dresing /

Vyberte si a napíšte do 28.6. Kto si nenahlási , bude mať černohor .

V piatok začína welnes od 18.00 hod. , tak posledná šanca pre neprihlásených záujemcov .
Večera bude o 19-tej hod. Bude možnosť cez projektor pozrieť si fotky , či videá. Tak doneste nejaké foto, zaujímavé zábery , inšpirácie zo svojich ciest , výjazdov a dovoleniek . Alebo len niečo zábavné , ...
Ak má niekto otázky - môj tel . 00421 915 755 590
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Marta »

Ahoj Pompe, hlásím oběd. Alois vepřový řízek, Marta smažený sýr. Děkujeme a těšíme se na pěkný víkend. M
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od ruzenalickova »

Ahoj Pompé, hlásím také oběd. Rosťovi nejde PC. Rosťa vepřový řízek, já smažený sýr. Pozdravujeme a děkujeme. R.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Pompe, děkuji za itinerář.

Nezapomeňte si vzít trička s akcemi. Bude se odfajfkovávat.
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

V piatok pred príchodom na Púšť si natankujte v Prievidzi motorky doplna , na výjazde tankovať nebudeme . Približné náklady budú cca 50 €
/ ubytovanie , polpenzia, obed , vstupné na program 8,50 € / + wellness .
V nedeľu môžeme po raňajkách navštíviť veterán auto-moto múzeum blízko od Púšte .
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Rembo »

Zdravíme vás a hlásím , že ve středu máme ještě schůzku a tam se domluvíme na tom jidle a napíšu ti.
René
miri1
Příspěvky: 333
Registrován: 01 črc 2015, 22:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od miri1 »

Ahojte na Slovensku - no to tedy bude v sobotu fofr, že nebude čas ani natankovat, ale na druhou stranu jen houšť a do nás to per hned od rána - přece se nejedeme válet v postelích. Takže, když budou ty fofry, tak to nám asi fakt vyhládne - takže Milan a Ilona necháváme za 1.) (vepřový řízek) :P . Jinak se už těšíme a jelikož nepatříme mezi velké fandy focení, či natáčení na kameru (foťák), tak se alespoň rádi podíváme na to, co ostatní vyberou, - páč my si cestování fakt užíváme a vstřebáváme tu atmosféru. ......a co Iron Maiden máš domluvené ?? :mrgreen:

zatím zdraví Milan a Ilona
Rembo
Příspěvky: 29
Registrován: 19 srp 2013, 21:27

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Rembo »

Tak hlásím to jídlo
1 6x
3 1x
4 5x
Olin ti psal sms, že chtějí 2x 4

Tak se mějte v pátek

R.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Teda Rembo, ty toho zvališ. Nabíráš energii do Rumunska, jo? O jídlo se tam nemusíme bát, psů je tam habakuk a prý na každém rohu i vysoko v horách. Kde se berou nevím, ale toto je info z minulého týdne. Tak spoustu česneku sebou - ne na psy, ale na hrad Bran.

V pátek Rembo zorganizoval hromadný odjezd od MBUH do Púště ve 14.00. Jak už jsem psal přijde tam Karolína s babičkou a budeme mít příležitost jí předat peníze 9 999,-Kč, které jsme pro ni zajistili na Baťově anále.
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Připomínáím všem z Pahrbku - vezměte si sebou trička.
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od ruzenalickova »

Mojí milí, měla jsem snahu umazat spoustu fotek, ale já to prostě neumím... :) Tak si projeďte, jen to co se Vám bude líbit. :) Pompemu a Jance děkujeme za krásné chvíle, které nám připravili. A zase jsme přibrali, děs. :) Všechny moc zdravíme a snad se zase v pohodě uvidíme. :) http://star-riders.rajce.idnes.cz/1.-_3 ... ,_Pust_atd.. Růža a Rosťa. :) :)
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od ruzenalickova »

Jsme tu skoro všichni, já chybím také... na tom středu Evropy... :)
Přílohy
IMG_8130.JPG
IMG_8130.JPG (368.94 KiB) Zobrazeno 24735 x
ruzenalickova
Příspěvky: 84
Registrován: 19 srp 2011, 21:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od ruzenalickova »

Ještě pár fotek...
Přílohy
Naši hlavní, co se o nás starali... <br />Janka a Marek...
Naši hlavní, co se o nás starali...
Janka a Marek...
IMG_8062.JPG (344.77 KiB) Zobrazeno 24734 x
Šli jsme fárat...
Šli jsme fárat...
IMG_8233.JPG (256.04 KiB) Zobrazeno 24734 x
Sladká tečka na Kohůtce...
Sladká tečka na Kohůtce...
IMG_8419.JPG (231.1 KiB) Zobrazeno 24734 x
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

Ďakujeme priatelia za pekné spoločné zážitky počas víkendu . Snažili sme sa pre vás pripraviť náučno - poznávací program : návšteva geografického stredu Európy a fáranie v najväčšej bani na Slovensku s aktívnou ťažbou. Chvíle relaxu a uvoľnenia v saune a pri masáži .
Výjazdom sme prešli motorkársky najfrekventovanejší horský priechod Slovenska . Dúfame ,že si každý našiel to svoje a prežil s nami pekné chvíle v Púšti.
Přílohy
pod Šturcom
pod Šturcom
P1040190.JPG (212.09 KiB) Zobrazeno 24698 x
... bolo horúco ...
... bolo horúco ...
P1040202.JPG (277.88 KiB) Zobrazeno 24698 x
na strede Európy / alebo na motorke /
na strede Európy / alebo na motorke /
P1040223.JPG (381.37 KiB) Zobrazeno 24698 x
P1040236.JPG
P1040236.JPG (203.63 KiB) Zobrazeno 24698 x
P1040246.JPG
P1040246.JPG (186.93 KiB) Zobrazeno 24698 x
pompe
Příspěvky: 147
Registrován: 30 kvě 2011, 13:16
Bydliště: Myjava/ Slovensko /

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od pompe »

...
Přílohy
P1040257 u.jpg
P1040257 u.jpg (204.61 KiB) Zobrazeno 24697 x
P1040279.JPG
P1040279.JPG (189.82 KiB) Zobrazeno 24697 x
P1040305.JPG
P1040305.JPG (198.75 KiB) Zobrazeno 24697 x
P1040310.JPG
P1040310.JPG (213.44 KiB) Zobrazeno 24697 x
P1040350.JPG
P1040350.JPG (225.53 KiB) Zobrazeno 24697 x
Alois
Příspěvky: 1872
Registrován: 23 dub 2011, 00:08
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Alois »

Tak a jsme doma z Púště a někteří i z Rumunska. Obě akce byly bezvadné.

Před odjezdem jsme se sešli v MBUH, abychom předali peníze Karolince-viz Pahrbek- Baťův kanál. Při odjezdu směr Púšť jsme se rozdělili na 3 skupiny. Každý jel, jak uměl. My s Martou zvolili Pompeho trasu a musím uznat, že to bylo skvělé. Připadal jsem si jako v Rakousku. Z dálnice se odbočilo na Ilavu a pak serpentinami, krásnou přírodou, super cestou a výhledy jsme se napojili v Novákách na hlavní trasu. Jeli jsme pomalu a kochali se.

Středisko Púšť je pro tyto akce přímo ideální, seděli jsme za jedním stolem, jídlo a pití dobré, snídaně super. Bodejď by ne, když kuchař seděl s námi.

Na vyjížďku se jelo ve 2 partách, pěknou krajinou, zatáčky přes Harmanec, zkrátka nemělo to chybu. Geografický střed Evropy je zajímavé místo. Mohli bychom mít v ČR taky střed něčeho. V Ostravě je nádraží Střed, tak to by možná stačilo.
Asi nejvíc na mě zapůsobila příprava a úprava místa pro oběd. To byla nádhera. I ubrousky s motorkami jsme měli na stole.

Dle informací Pompeho o teplotě kolem 4 stupňů jsem do posledního okamžiku netušil, jaké překvapení bude. Důl Priedvidza mě nenapadl. Prohlídka, vláček, video bylo hodně zajímavé. Dozvěděl jsem se, kam si mohu jít stěžovat a kde to vlastně je - Lampáreň. Teď by to chtělo do dolu v Ostravě - Landeku, abychom mohli porovnat podmínky těžby. Ta teplota byla sice o nějakých 12 st. vyšší, ale Pompe mě docela zmátl. Někdo prý tvrdil, že to bylo moc dlouhé. No tak měl jít třeba do veřejného domu, a mohl být hotov za pár sekund.

Škoda, že Radek měl poruchu stroje už ve Valmezu. Musel jet s námi autem. Večer byla opět zábava a někteří (i já) už trochu nervoznili ze startu do Rumunska.

Mezinárodní setkání bylo pěkně připravené, odpočinuli jsme si, pokecali, označkovali trička a dobře se pobavili. Tak to má být.
Díky Janko a Pompe.
Přílohy
IMG_5908W.jpg
IMG_5908W.jpg (123.4 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5911W.jpg
IMG_5911W.jpg (122.09 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5915W.jpg
IMG_5915W.jpg (120.66 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5919w.jpg
IMG_5919w.jpg (118.56 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5923W.jpg
IMG_5923W.jpg (88.68 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5939w.jpg
IMG_5939w.jpg (84.68 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5956w.jpg
IMG_5956w.jpg (107.1 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5963w.jpg
IMG_5963w.jpg (108.08 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5971w.jpg
IMG_5971w.jpg (101.69 KiB) Zobrazeno 24640 x
IMG_5975w.jpg
IMG_5975w.jpg (99 KiB) Zobrazeno 24640 x
Kremil
Příspěvky: 174
Registrován: 23 kvě 2011, 15:11

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Kremil »

Tak jsem zas zatlačil slzu, ale stále věřím, že příští rok už pojedeme s vámi a to na dvou kolech, ke čtyřem jsem si vytvořil odpor... Pěkné děcka facht...
Křemil
vahon
Příspěvky: 87
Registrován: 24 dub 2011, 17:55

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od vahon »

Ahoj , sekne Vám to všem. Palec nahoru .
Marta
Příspěvky: 235
Registrován: 01 úno 2012, 19:01

Re: MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ V PÚŠTI

Příspěvek od Marta »

Ahoj, z časových důvodů jsem stihla jen pár fotek od Růži, ale vše mám v blahé paměti v hlavě. Bylo to milé setkání, povídání, tanec. Vyjížďka vedla krásnou krajinou. Osobně se mi líbilo fárání do ještě funkční baně. Jízda vláčkem s veselými komentáři Šrekovců, dokonce jsme z mozků vydolovali verše Petra Bezruče a jízdu si recitací procítili. Byl to bezva víkend a moc organizátorům děkuji....Marta
Zamčeno